Album To najlepšie z nás

Peter Bič Project predstavuje výberovku „To najlepšie z nás“

Zdieľaj

Po úspechoch, ktoré im priniesli albumy Labyrint a Hlava, sa skupina Peter Bič Project rozhodla vydať po prvýkrát prierez svojej hudobnej tvorby. Pre fanúšikov tak pripravili novinku To najlepšie z nás, ktorá mapuje ich najväčšie slovenské hity a okrem streamingových platforiem aktuálne vychádza aj na vinyle. Zakúpiť si ju môžete priamo na tomto linku.

„Rozhodli sme sa urobiť prierez obdobím, ktoré považujem za naozaj veľmi úspešné pre skupinu. Som naozaj veľmi rád, že z mnohých pesničiek sa stali hity, ktoré spoločne s nami spievajú na koncertoch aj naši poslucháči, fanúšikovia a za to im veľmi pekne ďakujeme. A keďže sme ešte žiaden album nevydali ako vinyl, rozhodli sme sa práve pre tento typ nosiču,“ hovorí o LP-čke Peter Bič. „Mám z toho radosť, je ta taký ďalší pomyselný krok v pôsobení skupiny. Výber jednotlivých skladieb nebol ľahký a všetky by sa nám na album nezmestili,“ dodáva s úsmevom Peter.

Rovnako prezradil aj ďalšie plány do konca roka. „Pracujeme na nových pesničkách a pripravujeme sa na jesennú časť nášho turné, kde si môžeme pozrieť reakcie nášho publika na nové skladby. Zároveň by sme chceli ešte priniesť záznam z našich jarných koncertov. A niekde medzi tým, by sme ešte chceli natočiť klip k novinke, ktorú pomaly finalizujeme. Je toho naozaj dosť!“ konštatuje na záver líder kapely Peter Bič.