ADAM ĎURICA

je slovenský spevák, skladateľ, textár, hudobník a hudobný producent. Jeho sólové spevácke začiatky sú spojené s prvým ročníkom speváckej šou Slovensko hľadá superstar, po ktorej neskôr v roku 2006 vydal svoj debutový album Cukor a soľ.

  • Adam Ďurica patrí medzi najúspešnejších slovenských spevákov, čo dokazuje zisk prestížneho ocenenia Krištáľové krídlo 2022 v kategórii populárna hudba alebo OTO v kategórii Spevák roka (2015, 2016, 2017), či zisk ceny SOZA za najhranejšiu skladbu roka 2015 za pieseň „Neľutujem„.

    Adam Ďurica sa prezentuje aj ako úspešný koncertný umelec, čoho dôkazom je 17 vypredaných koncertov Mandolína Tour s návštevnosťou 10 000 ľudí a takisto 12 koncertov Spolu Tour. Aktuálne boduje s novou piesňou „Pohľad pre bohov“ a kompiláciou jeho hudobnej kariéry HITY, ktorá minulý rok vyšla na CD aj LP.

  • Cena sa odvíja od rozsahu akcie, dohodnite sa s niektorým z našich agentov. Zavolajte nám na  číslo +421 903 778 746, kde radi zodpovieme vaše otázky.

  • Zarezervujte si ADAMA ĎURICU zavolaním na číslo +421 903 778 746 alebo vyplnením kontaktného formulára na tejto stránke.

DOPYT - ADAM ĎURICA

Pošlite nám dopyt a získajte rýchlu odpoveď ohľadom ceny a voľných termínov.

Prečo rezervovať u nás

  • Profesionálny a osobný prístup ku každému dopytu
  • Dlhoročné skúsenosti v hudobnom priemysle
  • Exkluzívna agentúra umelca

V pracovných dňoch odpovedáme do 24 hodín.

Získajte upozornenie o nových koncertoch

Zadajte svoje meno a e-mail, a získajte upozornenia o novinkách a nových koncertoch.