PETER BIČ PROJECT

Skupinu založil Peter Bič v roku 2010, po odchode z kapely IMT Smile. Skupina debutovala v roku 2012 vydaním albumu Say It Loud, z ktorého sa najznámejšou stala skladba „Hey Now“, ktorá sa stala hitom aj v zahraničí.

  • Odvtedy už stihli vydať ďalšie 3 úspešné albumy Just a story (2015), Dream (2017) a Labyrint (2019) a spolu s nimi aj najhranejšie skladby v slovenských rádiách ako Čoskoro, Stoj, Nedívaj sa tak, Láva, Skúšame sa nájsť či Where did you go. V roku 2021 vydali album HLAVA, s piesňami Máj, Všetko bude fajn, Hlava alebo skladba Priznanie II., ktorá je zároveň titulnou skladbou úspešného seriálu RTVS – Priznanie.

    Kapela Peter Bič Project si svojou poctivou prácou zasluhuje stále viac pozornosti a úspechov. Potvrdzuje to aj divácke ocenenie OTO 2019 v kategórii najlepšia hudobná skupina a rovnako aj nominácia na Krištáľové krídlo 2020 v kategórii hudba.

  • Cena sa odvíja od rozsahu akcie, dohodnite sa s niektorým z našich agentov. Zavolajte nám na  číslo +421 903 778 746, kde radi zodpovieme vaše otázky.

     

  • Zarezervujte si PETER BIČ PROJECT zavolaním na číslo +421 903 778 746  alebo vyplnením kontaktného formulára na tejto stránke.

DOPYT - PETER BIČ PROJECT

Pošlite nám dopyt a získajte rýchlu odpoveď ohľadom ceny a voľných termínov.

Prečo rezervovať u nás

  • Profesionálny a osobný prístup ku každému dopytu
  • Dlhoročné skúsenosti v hudobnom priemysle
  • Exkluzívna agentúra umelca

V pracovných dňoch odpovedáme do 24 hodín.

Získajte upozornenie o nových koncertoch

Zadajte svoje meno a e-mail a získajte upozornenia o novinkách a nových koncertoch.