PUERTO

PUERTO je slovenský raper a spevák, najvýraznejší predstaviteľ latino popu na Slovensku. V hudobnej brandži pôsobí už od roku 2011. Počas svojej kariéry spolupracoval s umelcami ako Tina, Dominika Mirgová, Róbert Burian, Majk Spirit, Čis T, Peter Lipa starší, Veronika Nizlová, Mišo Biely, Moja Reč, Kali, Plexo, Majslef, Paulie Garand a ďalší.

  • PUERTO je slovenský raper a spevák, najvýraznejší predstaviteľ latinoamerického štýlu pop music na Slovensku. V hudobnej brandži pôsobí už od roku 2011. Počas svojej kariéry spolupracoval so špičkou slovenskej a českej scény, s uznávanými umelcami ako Tina, Dominika Mirgová, Róbert Burian, Majk Spirit, Čis T, Peter Lipa starší, Veronika Nizlová, Mišo Biely, Adiss, Šorty, Moja Reč, Kali, Plexo, Majslef, Fosco Alma, Emeres, Paulie Garand a ďalší.

    V roku 2021 sa aj vďaka singlu “Vďaka Ti”, dostal na dva mesiace do TOP 10 rebríčku SPOTIFY, najhranejších interpretov na Slovensku, v rámci všetkých žánrov. Puerto má na konte tri sólové albumy a niekoľko EP projektov.

     

  • Cena sa odvíja od rozsahu akcie, dohodnite sa s niektorým z našich agentov. Zavolajte nám na číslo +421 911 793 773, kde radi zodpovieme vaše otázky.

  • Zarezervujte si PUERTA  zavolaním na číslo +421 911 793 773  alebo vyplnením kontaktného formulára na tejto stránke.

DOPYT - PUERTO

Pošlite nám dopyt a získajte rýchlu odpoveď ohľadom ceny a voľných termínov.

Prečo rezervovať u nás

  • Profesionálny a osobný prístup ku každému dopytu
  • Dlhoročné skúsenosti v hudobnom priemysle
  • Exkluzívna agentúra umelca

V pracovných dňoch odpovedáme do 24 hodín.

ffffffffffffffffffffffffffffffffff

Koncerty a festivaly:

Firemné akcie a večierky:

Získajte upozornenie o nových koncertoch

Zadajte svoje meno a e-mail a získajte upozornenia o novinkách a nových koncertoch.