SEMSPOKO

semspoko je zástupcom novej vlny melancholického českého trapu. Okrem spoluprác s Totally Nothin, Vercetti CG, WTFMAX, Salvi21 a inými, má za sebou známe tracky ako "až se do mě zamiluješ", či "studený víno". 15.3. vydáva na Universal Music Czech Republic svoje nové EP dpdr.

  • Raper semspoko debutoval v roku 2019, kedy vydal niekoľko singlov. Jeden z nich bol práve aj jedna z jeho najúspešnejších pesničiek „až se do mě zamiluješ“, ktorá má vyše 300,000 vzhliadnutí na YouTube. Umelec, ktorý patrí pod label Don’t Ask Me odvtedy vydal niekoľko úspešných singlov a rýchlo si získal priazeň fanúšikov pre svoj originálny melancholický štýl. semspoko spolupracoval najmä s rapermi okolo kolektívu Don’t Ask Me (Naplutu, Domynlove), či Salvi21, ale aj Totally Nothin, Vercetti CG či WTFMAX. Tento rok vydal videoklip na skladbu „střepy“ z nového EP „dpdr“ s ktorým otvoril svoju spoluprácu s Universal Music Czech Republic.

    United Stage – Oficiální booking rapera SEMSPOKO.

  • Cena sa odvíja od rozsahu akcie, dohodnite sa s niektorým z našich agentov. Zavolajte nám na číslo +421 911 793 773, kde radi zodpovieme vaše otázky.

  • Zarezervujte si SEMSPOKO zavolaním na číslo +421 911 793 773  alebo vyplnením kontaktného formulára na tejto stránke.

DOPYT - SEMSPOKO

Pošlite nám dopyt a získajte rýchlu odpoveď ohľadom ceny a voľných termínov.

Prečo rezervovať u nás

  • Profesionálny a osobný prístup ku každému dopytu
  • Dlhoročné skúsenosti v hudobnom priemysle
  • Exkluzívna agentúra umelca

Odpovedáme v pracovných dňoch do 24 hodín.

Získajte upozornenie o nových koncertoch

Zadajte svoje meno a e-mail a získajte upozornenia o novinkách a nových koncertoch.