SEN

Sen pôsobil ako producent Mylk Chocolate. Po spoluprácach s najvýznamnejšími interpretmi Česko-Slovenskej scény sa začal venovať svojej vlastnej tvorbe. Jeho vzťah k hudbe priniesol poslucháčom nevýdané prepojenie surového rapu a jemných gitarových tónov. V textoch často odkazuje na sociálne problémy, jeho duševnú schránku a sny, ktoré stvorili jeho rapové alterego.

  • Sen (Jakub Mikula) je mladý umelec z Čadce. Z náročných začiatkov, kedy o jeho hudbu nebol záujem, sa prepracoval až k najvyšším menám československej rapovej scény. Pod vtedajším umeleckým menom Mylk Chocolate si získal reputáciu a podieľal sa na najzásadnejších projektoch rokov 2019 a 2020 ako napríklad: Radikal Chef – “Freeride 3”, Kontrafakt – “Real Newz”, Viktor Sheen – “Barvy”, Yzomandias – “DDSZ”.

    Jeho blízky vzťah k hudbe ho priviedol k písaniu textov a nahrávaniu svojich prvých rapových demoverzií. Pod novým umeleckým menom Sen sa pustil do nahrávania svojho debutového projektu “Domov sa kníšem”, ktorým si získal srdcia jeho fanúšikov. Jeho vzťah k hudbe priniesol poslucháčom nevýdané prepojenie surového rapu a jemných tónov gitary. V textoch často odkazuje na sociálne problémy, jeho duševnú schránku a sny, ktoré stvorili jeho rapové alterego. Po úspechoch s debutovým projektom vydal niekoľko singlov a ďalšie dva EP projekty “Jedno z mojich mien” a “So mnou Sen”. Po etablovaní sa na scéne ako producent, by sa so štúdiovým debutovým albumom rád zviditeľnil a predstavil ako plnohodnotný sólový interpret.

  • Cena sa odvíja od rozsahu akcie, dohodnite sa s niektorým z našich agentov. Zavolajte nám na číslo +421 911 793 773, kde radi zodpovieme vaše otázky.

  • Zarezervujte si SNA zavolaním na číslo +421 911 793 773  alebo vyplnením kontaktného formulára na tejto stránke.

DOPYT - SEN

Pošlite nám dopyt a získajte rýchlu odpoveď ohľadom ceny a voľných termínov.

Prečo rezervovať u nás

  • Profesionálny a osobný prístup ku každému dopytu
  • Dlhoročné skúsenosti v hudobnom priemysle
  • Exkluzívna agentúra umelca

Odpovedáme v pracovných dňoch do 24 hodín.

Získajte upozornenie o nových koncertoch

Zadajte svoje meno a e-mail a získajte upozornenia o novinkách a nových koncertoch.